Magnificon EXPO 2021 odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO KRAKÓW, mieszczącym się przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Obiekt EXPO KRAKÓW to nie tylko ogromne przestrzenie targowo-ekspozycyjne, to również szereg w pełni wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych, mniejszych pokoi spotkań, a także przestronne lobby oraz restauracja. Jednym słowem wszystko czego konwentowicz mógłby potrzebować. Do dyspozycji uczestników jest również parking, mogący pomieścić 700 samochodów.

Zapraszamy na stronę oraz Facebooka!

W bezpośredniej okolicy EXPO KRAKÓW znajdue się obszerne centrum handlowe M1, w którym mieszczą się takie sklepy jak: Real, Media Markt, Praktiker, Apteka Mediq, a także restauracje: Mc Donald, Pizza Hut, Sphinx i kilka innych. Przystanek MPK, z bezpośrednim dojazdem do dworca mieści się ok. 1 km od obiektu. 

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję